Beyaz eşya teknolojileri ve küçük ev aletleri teknolojilerinde yaşadığınız tüm sorunlara yönelik olarak 18 yıldır kesintisiz şekilde servis hizmetleri sektöründe faaliyet göstermekteyiz.

Bostancı Arçelik Servisi tam 18 yıllık servis hizmeti sektöründeki deneyimi ve yenilikçi hizmet anlayışıyla sizlere dünya standartlarında servis hizmetleri sunmaktadır.

Bostancı bölgesine Şahin özel teknik servisi olarak geniş referans portföyümüz ile tüm marka ve model beyaz eşya ürünlerinizde karşı karşıya kaldığınız sorunları çözüme kavuşturmak hedefiyle yanınızda bulunmaktadır.

Yenilikçi, modern beyaz eşya teknolojisini yakından takip eden ve kesinlikle uzman ekipler ile beyaz eşyalarınıza profesyonel standartlarda kurumsal kimlik yapısı altında müdahale eden firmamız, her servis uygulamasıyla beklentilerinizin çok yüksek seviyelere ulaşmasını sağlıyor.

İstanbul'un güzide bölgesi Bostancı bölgesinde ve çevresindeki semtlerde çağdaş teknoloji dünyasına uygun standartlarda tamamen profesyonel kurumsal kimlik altında Arçelik servisi hizmetlerimizi sürdürüyoruz.

Siz değerli müşterilerimizin maksimum düzeyde memnuniyeti için kendimizi geliştirmeye, servis altyapımızı en yeni teknolojiye uyumlu hale getirmeye devam ediyor ve sizin ihtiyaçlarınız çerçevesinde sektörel olarak yeni hizmet kanalları oluşturuyoruz.

Bu çerçevede Bostancı Arçelik Servisi firmamız, Bostancı bölgesinde gezici servis araçları bulunan profesyonel bir servis merkezi olarak tüm marka ve modeldeki beyaz eşyalarınızın bakım ve arıza onarım ihtiyaçlarına kaliteli ve aynı zamanda da süratli servis hizmetleri sunuyoruz.

Profesyonel hizmet anlayışımızla kaliteden ödün vermeden uzun yıllardır sürdürdüğümüz servis hizmetlerimiz için günün her saatinde iletişim sayfamızdan ulaşabileceğiniz çağrı merkezi numaralarımızla bize ulaşabilirsiniz.