Günümüz teknoloji dünyasında beyaz eşya teknolojilerinin, günlük yaşam içerisinde çok önemli rolü ve etkileri bulunuyor.

Bu sebeple arızalanan bir beyaz eşya ürünü, günlük yaşantıda önemli düzeyde aksamalara neden olabileceği ve bunun yaratacağı mağduriyetin bilincinde olarak profesyonel Arçelik servisi hizmetleri sunan Bostancı Arçelik Servisi, bölgesinde profesyonel servis uygulamalarıyla, beyaz eşya ürünlerinde daha uzun ömürlü bir kullanım sağlıyor.

İleri nesil teknolojiye sahip olan tüm beyaz eşya ürünlerine ilişkin olarak profesyonel bir hizmet anlayışına hakim olan servis uygulamaları ile artık servis hizmetlerinde beklenti ve düşünceleri değişiyor.

Her servis uygulamasında edindiği deneyim ve bilgiyi bir sonraki servis uygulamasına kazandıran ve sürekli kendisini geliştiren hizmet anlayışıyla 18 yıldır kesintisiz Arçelik servisi hizmeti sunuyor.

Teknolojinin yakından takip edilmesi ve maksimum düzeyde müşteri memnuniyeti odaklı hizmet anlayışının hakim olması beyaz eşya ürünlerinde meydana gelen arızalanmalarda uygulanacak servis uygulamalarının dünya standartlar olmasını ve kesin çözümler sağlamasını mümkün kılıyor.

Bu kapsamda deneyimli ve uzman teknik personelleri ve teknolojik altyapısı ile Bostancı Arçelik Servisi kesintisiz profesyonel servis uygulamaları Üst Bostancı bölgesinde sunuyor.

İstanbul'un tüm bölgelerinde olduğu gibi Üst Bostancı bölgesindeki Arçelik servisi hizmetlerinde kaliteden ödün vermeyen hızlı servis uygulamaları için gezici servis araçları ile profesyonel hizmetler sunuyor.

Kaliteli ve profesyonel çözüm uygulamaları çerçevesinde Arçelik servisi hizmetlerinde güvenilir hizmet anlayışı noktasında tüm orijinal parça değişimlerine yönelik olarak 1 yıllık garanti hizmeti sunuyoruz.