Arçelik Servis Bölgeleri

Arçelik marka beyaz eşyalar Yeni nesil teknolojisi ve akıllı fonksiyonları ile günlük ev işlerinizde yaşamınızı kolaylaştıran ve yeni nesil fırsatlar sunan tüm beyaz eşya teknolojileri için sizlere uzun yıllardır Arçelik servisi hizmetleri sunuyoruz.

Kaliteden ödün vermeyen hizmet anlayışımız ile günlük yaşantınızda çok önemli etkileri ve yeri bulunan beyaz eşya ürünlerinizde yaşadığınız kullanım sorunlarınız için 18 yıldır Altıntepe semtinde profesyonel standartlarda kurumsal Arçelik servisi hizmetleri sunmaktayız.

Tüm Arçelik beyaz eşya arıza ve bakım ihtiyaçlarınız için kaliteli servis çözümleri sunan Altıntepe Arçelik Servisi olarak, bölgenizde 7 gün 24 saat dünya standartlarına uygun servis çözümleri uygulamaktayız.

İstanbul genelinde siz değerli müşterilerimize her zaman daha hızlı hizmet sunabilmek ve beyaz eşya sorunlarınızda sizlere daha kısa sürede etkin çözümler geliştirebilmek için uygulamakta olduğumuz gezici servis aracı uygulamalarımızı, Altıntepe bölgesinde de uygulayarak, bu bölgede de taleplerinizi hızlı yanıt vermeyi hedefliyoruz.

Altıntepe Arçelik Servisi olarak Altıntepe bölgesinde her zaman hazır durumda bulunan ve tam kapasiteye sahip olan teknik ekiplerimizle gezici servis araçlarımız, sizlerin taleplerine hızlı yanıt veriyor.

Her zaman sorunsuz ve kolaylıkla arayabileceğiniz çağrı merkezimize yapacağınız başvurunuz çerçevesinde bölgenizdeki en yakın gezici aracımız adresinize yönlendirilerek, 21.yüzyıl dünyasında servis aracı bekleme gibi bir problemle kesinlikle karşı karşıya kalmamanızı sağlıyoruz.

Bu tip kaliteden ödün vermeyen hizmet anlayışı ile sunduğumuz Arçelik servisi hizmetlerimizde orijinal parça değişikliklerinde ek olarak 1 yıllık garanti vermekteyiz.