Arçelik Servis Bölgeleri

Arçelik marka beyaz eşyalar Modern çağ İstanbul'un en popüler semtlerinden birisi olan İçerenköy'de Arçelik servisi hizmetlerini tam 18 yıldır kesintisiz olarak dünya standartlarındaki bir kalitede siz değerli İçerenköy sakinlerine sunmaktayız.

Her zaman yenilikçi, kaliteden ödün vermeyen ve müşteri memnuniyeti odaklı hizmet anlayışı ile şekillenen servis uygulamaları ile 18 yıldır servis sektöründe faaliyet veren İçerenköy Arçelik Servisi tüm ihtiyaçlarınız için teknolojik çözümler sunuyor.

İçerenköy bölgesinde Arçelik servisi alanında siz değerli müşterilerinin maksimum düzeyde memnuniyet kazanmasını hedefleyen servis anlayışındaki beklenti ve düşüncülerinizin modern çağın olması gereken seviyesinin çok üstünde olmasını sağlıyor.

İstanbul'da Arçelik servisi hizmetlerine yeni bir dönem kazandıran ve modern çağın en önemli olguları arasında yer alan zaman konusunda kesinlikle çok önemli bir hizmet olan gezici servis aracı uygulaması bulunuyor.

İçerenköy Arçelik Servisi tam teşekküllü ve her zaman hazır durumdaki teknik ekipleriyle İçerenköy bölgesinde gezici servis araçlarıyla sizlere hızlı ve güvenilir bir Arçelik servisi sunuyor.

Tüm marka ve model beyaz eşya ürünleriniz için hem bakım hem de arıza tespit ve onarım çözümleri sunmakta olan Arçelik servisi İçerenköy bölgesi ve çevresinde en hızlı servis imkanı sağlayan servis merkezidir.

Tüm marka ve model yedek parçalarda sadece orijinal yedek parça kullanımına önem veren kaliteli hizmet anlayışı kapsamında 1 yıllık garanti de sunarak, güvenilir bir servis hizmetinden yararlanabilmenizi sağlıyoruz.