Arçelik Servis Bölgeleri

Arçelik marka beyaz eşyalar Arçelik markalı tüm beyaz eşya ürünleriniz için Fenerbahçe bölgesinde Arçelik servis hizmetlerini modern ve kaliteli hizmet standartlarına uygun biçimde şekillendirerek, uzun yıllardır sizlere hizmet sunuyoruz.

Arçelik beyaz eşya ürünlerinizde yaşadığınız sorunlarda iletişim hatlarımızı kullanarak, rahatlıkla servis çağırabilirsiniz.

Kadıköy'ün en popüler semtlerinden birisi olan Fenerbahçe'de 18 yılı aşkın süredir devam ettirdiğimiz müşteri memnuniyeti odaklı servis hizmeti anlayışımız ile Fenerbahçe Arçelik Servisi olarak siz değerli müşterilerimizin, servis alanındaki gereksinimlerini en kaliteli standartlarda karşılaşmak için mücadele ediyoruz.

İstanbul'da tüm bölge ve semtlerde olduğu gibi Fenerbahçe bölgesinde de bulunan gezici servis araçlarımız ile tüm beyaz eşyalarınızın bakım ve onarım uygulamalarını daha hızlı biçimde uygulayabiliyoruz.

Fenerbahçe Arçelik Servisi olarak tüm Arçelik markalı beyaz eşya ürünlerinizde meydana gelen sorunlar ve arızalanmalar için kaliteli ve hızlı hizmet anlayışından ödün vermeden sunduğumuz servis hizmetlerimizde bir servis hizmetinden beklentilerinizi bir sonraki için çok yüksek seviyelere çekiyoruz.

Kaliteden ödün vermeyen hizmet anlayışımız çerçevesinde kullandığımız orijinal yedek parça ürünleri ile tüm beyaz eşya ürünlerinizde uzun süreli dayanıklılık gösterecek servis uygulamaları gerçekleştiriyoruz.

Bölgede en hızlı ve en yüksek kalitedeki servis hizmetini sizlere ulaştırma gayemiz kapsamında tüm beyaz eşya ürünlerinin yedek parçalarında 1 yıl süresince garanti hizmeti veriyoruz. Arızalanan beyaz eşya ürününüze ilişkin olarak profesyonel servis hizmeti için iletişim numaralarımız aracılığıyla bizimle iletişime geçebilirsiniz.