Arçelik Servis Bölgeleri

Arçelik marka beyaz eşyalar 21.yüzyıl dünyasında yaşam alanlarınızdaki en büyük yardımcılarınız olan beyaz eşya ürünlerinizi her zaman sorunsuz ve uzun vadeli olarak kullanabilmeniz için gereksinim duyacağınız Arçelik servisi hizmetlerinde sizlere modern ve çağdaş hizmet standartları sunuyoruz.

18 yılı aşkın süredir kesintisiz olarak faaliyetlerimizi sürdürmekte olduğumuz Arçelik servisi hizmeti sektöründe, siz değerli Aydınevler bölgesi sakinlerine her zaman kaliteden ödün vermeyen bir hizmet anlayışı ve müşteri memnuniyeti odaklı hizmet politikası ile hizmet vermiş ve vermeye devam etmekteyiz.

Aydınevler Arçelik Servisi olarak Türkiye'deki ilk ve tek şekilde sunduğumuz servis hizmeti çözümlerimizle bölgenizde Arçelik servisi ihtiyaçlarınızda çağın ilerisinde hizmet kalitesinden yararlanmanızı sağlıyoruz.

18 yıldır her servis hizmetimizdeki deneyimimizi uzmanlığımıza katarak, her seferinde daha yüksek beklentiler oluşturacak ve buna etkin biçimde yanıt verebilecek servis altyapısı ve hizmet anlayışı ile şekillendirdiğimiz servis hizmeti politikamızda en yeni Arçelik teknolojisine sahip beyaz eşya ürünlerinizdeki bakım ve arıza tamir ihtiyaçlarınızda dahi profesyonel çözümler sunuyoruz.

Aydınevler Arçelik Servisi olarak bölgenizde, her zaman hazır durumda bulunan gezici servis araçlarımız ile modern çağa uygun biçimde hızlı servis hizmeti almanıza yardımcı oluyoruz.

Ayrıca kaliteden ödün vermeyen hizmet anlayışı kapsamında her zaman servis uygulamalarını sadece orijinal yedek parçalar ile yaparken, bu yedek parçalara ilişkin olarak 1 yıllık garanti hizmeti sunarak, sizlere kaliteli, ekonomik servis hizmetlerinden yararlanma şansı veriyoruz.