Arçelik Servis Bölgeleri

Arçelik marka beyaz eşyalar İstanbul'un en popüler semtlerinden birisi olan ve yoğun nüfusuyla ön plana çıkan Kadıköy ilçesinde, her zaman kaliteden ödün vermeyen hizmet anlayışı ile Arçelik servisi hizmetini başarıyla yürütüyoruz. 18 yılı aşkın süredir Arçelik servisi hizmeti sunduğumuz Kadıköy ilçesinde başarılı servis hizmetlerimiz oluşturabilmeyi başardığımız önemli bir portfolyomuz bulunuyor.

Güvenilir, kaliteli ve hızlı Arçelik servisi hizmeti sunan Kadıköy Arçelik Servisi, siz değerli müşterilerimizin servis alanındaki gereksinimlerinin en kaliteli standartlarda karşılanmasını ve bu alandaki beklentilerinizin her zaman çok yüksek seviyelerde olmasını sağlıyoruz.

Kaliteden ödün vermeyen hizmet anlayışımız ile her zaman en yeni Arçelik teknolojisini yakından takip ediyor ve bu çerçevede de gerekli olduğu şekilde servis altyapımızda geliştirme ve iyileştirme çalışmalarını hız kesmeden sürdürüyor ve tüm beyaz eşya ürünlerinizde garantili ve güvenilir servis uygulamalarını Kadıköy Arçelik Servisi olarak sizlere ulaştırıyoruz.

İleri nesil teknolojik sistem ve özelliklere sahip olan tüm beyaz eşyalarınıza yalnızca deneyimli ve uzman servis ekiplerimiz ile müdahalede bulunuyor ve sizlere her zaman en başarılı sonuçları hızlı, ekonomik ve kaliteli standartlarda sunuyoruz.

Ayrıca İstanbul'un en büyük ilçelerinden olan Kadıköy'de sizlere daha hızlı hizmet verebilmek adına her zaman hazır durumdaki tam teşekküllü gezici servis araçlarımızla servis hizmetleri vermekteyiz.

Servis hizmetlerimizdeki uygulamalarımız kapsamında tüm marka ve model yedek parça ürünlerine ilişkin olarak, sizlere 1 yıllık garanti hizmeti vererek, sizlere daha güvenilir bir servis hizmeti sunma gayesinde bulunuyoruz.