Arçelik Servis Bölgeleri

Arçelik marka beyaz eşyalar İleri nesil teknolojisiyle günlük ev işlerinizdeki en büyük yardımcılarınız olan beyaz eşya ürünlerinizde meydana gelebilecek bir sorun veya arızalanma, günlük yaşantınızda önemli bir aksaklığa yol açabildiğinin bilincinde olarak hızlı ve kaliteli servis hizmetleri ile sizlere 18 yıldır hizmet vermekteyiz.

Feneryolu bölgesinde Arçelik teknolojisi ve kalitesine uygun standartlardaki altyapımız ile uzun yıllardır sunduğumuz servis hizmetlerimizde kendimizi geliştirmeye ve yenilemeye her servis uygulamamızda devam ediyoruz.

Feneryolu Arçelik Servisi olarak, yaşantınızda önemli bir rolü bulunan beyaz eşya ürünlerinizde yaşadığınız sorunlarınıza hızlı ancak kaliteden ödün vermeyen bir servis hizmeti ile çözümler oluşturmaktayız.

Teknolojiyi her zaman yakından takip eden hizmet anlayışımız ile ister çamaşır makinenizde ister bulaşık makinenizde en yeni teknolojik sistem ve özellikleri yakından tanıyor ve gerekli olan müdahaleyi ve gerekli olan parçayı her zaman uygun biçimde kullanıyoruz.

Bu çerçevede Feneryolu Arçelik Servisi olarak, tüm İstanbul genelinde olduğu gibi bölge içerisinde her zaman tam teşekküllü vaziyette servis hizmeti için hazır durumda bulunan gezici servis araçlarımız bulunuyor.

Böylelikle siz değerli müşterilerimizin her zaman kesintisiz olarak ulaşabileceği servis numaralarımızdan yapacağınız servis hizmeti taleplerinize en kısa süreler içerisinde yanıt sağlayabilir ve dünya standartlarında bir servis hizmetini adresinize kadar süratle getiriyoruz.

Tüm beyaz eşya modellerinizde yaşadığınız sorunlarda servisimizin iletişim numaralarını kesintisiz olarak arayabilir ve profesyonel hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz.