Arçelik Servis Bölgeleri

Arçelik marka beyaz eşyalar Tüm beyaz eşya ürünleriniz için profesyonel standartlarda Arçelik servisi hizmetlerini kaliteden ödün vermeyen hizmet anlayışı ile tam 18 yıldır sizlere sunuyoruz.

Arçelik teknolojisi ve yeniliklerini yakından takip eden hizmet anlayışı ile Erenköy bölgesinde Arçelik servisi hizmet ihtiyaçlarında modern çözüm kanallarını hızlı ve kaliteli standartlarda sizlere ulaştıran Erenköy Arçelik Servisi olarak, tüm beyaz eşya ürünlerinizde hızlı servis hizmetlerinden yararlanmanızı sağlıyoruz.

Arçelik teknolojisine eş değer servis altyapımız sayesinde en yeni beyaz eşya ürünlerinde dahi yaşadığınız sorunlar için kaliteli ve aynı zamanda da süratli servis hizmetleri sunuyoruz.

Teknolojik altyapımız, deneyimli ve uzman servis kadromuz ile tüm beyaz eşya modellerinde yaşadığınız sorunlara, etkin ve kaliteli çözümler geliştiriyoruz.

İstanbul'un her bölgesinde olduğu gibi Erenköy bölgesinde de her zaman hazır durumda sizlere hızlı servis hizmeti sunmak üzere bulunan tam teşekküllü ve deneyimli ekiplerimizin içerisinde bulunduğu gezici servis araçlarımız bulunuyor.

Erenköy Arçelik Servisi çağrı merkezimize iletişim numaralarımızdan yapacağınız beyaz eşya arıza bildirimlerinizde, Erenköy bölgesindeki bu gezici araçlarımız hemen yönlendirildiğinden, kısa sürede adresinize ulaşıyor ve sizlere dünya standartlarına uygun kalite ve güvencede Arçelik servisi hizmetleri ulaştırıyor.

Kaliteli servis hizmeti anlayışımız çerçevesinde, Arçelik beyaz eşya ürünlerinizdeki servis uygulamalarımızda sadece orijinal yedek parça kullanımı gerçekleştiriyor ve bu parçalara yönelik olarak 1 yıllık garanti hizmetini sizlere sunuyoruz.