Arçelik Servis Bölgeleri

Yaşam alanlarınızda size önemli kolaylıklar sağlayan, modern dünyanın yeni nesil fırsatlarından yararlanmanızı sağlayan ileri nesil teknoloji ürünü olan beyaz eşya ürünleri bulunur.

Ancak size bu şekilde son derece önemli olanaklar yaratan bu teknolojik ürünlerde pek çok farklı problem yaşayabilmenizde son derece doğaldır.

Yine de bu tip durumlarda sizlere profesyonel çözümler ile daha kaliteli, daha uzun vadeli ve kesinlikle yüksek performanslı olarak bir kullanımı sağlayacak servis uygulamaları Bostancı Arçelik Servisi olarak sunuluyor.

Arçelik servisi hizmetlerinde Alt Bostancı bölgesi ve çevresinde her zaman kaliteden ödün vermeyen hizmet anlayışı ile tam 18 yıldır dünya standartlarına uygun seviyelerde servis hizmetleri sunuluyor.

İleri nesil teknolojiye sahip olan ve kesinlikle yaşamınızda önemli bir yeri bulunan beyaz eşya ürününüzde yaşadığınız herhangi bir probleme ilişkin olarak gereksinim duyduğunuz profesyonel Arçelik servis uygulamalarına dair hızlı ve kaliteli hizmetleri Bostancı Arçelik Servisi aracılığıyla alabilirsiniz.

Her zaman yenilikçi hizmet anlayışı ile en yeni beyaz eşya teknolojilerini yakından takip ederek, servis altyapısına entegre ediyor olması en yeni beyaz eşya modellerindeki arızalanmalarda dahi profesyonel çözümleri hem kaliteden ödün vermeden hem de hızlı şekilde çözüme kavuşturabiliyor.

Kaliteli hizmet anlayışı çerçevesinde, sunduğumuz servis uygulamalarında yalnızca orijinal yedek parça kullanımı son derece kaliteli bir arıza onarım sağlarken, yedek parçalara ilişkin olarak 1 yıllık garanti hizmeti de sunmaktayız.